Гройсман: "Тарифна істерія" закінчиться 15 листопада

Істерія навколо тарифів на житлово-комунальні послуги та субсидій пройде 15 листопада, коли буде проведено перші розрахунки з оплати послуг ЖКГ з урахуванням початку опалювального сезону
Depo.Влада
21 вересня 2016 15:16
ФОТО: depo.ua

Таку думку прем'єр-міністр України Володимир Гройсман висловив під час представлення у Верховній Раді проекту бюджету-2017, передає depo.ua.

"Ця істерія пройде тоді, коли ми проведемо перші розрахунки з житлово-комунальних послуг. Це відбудеться 15 листопада. Ось 15 листопада ситуація просто зникне з порядку денного, тому що кожен українець подивиться і зрозуміє, що держава саме його захистила. Я розумію, що комусь не терпиться. Йому треба розкрутити ситуацію до 15 листопада, що все пропало", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, у проекті держбюджету-2017 передбачено 53 млрд грн субвенції місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада