Гройсман і Полторак привітали українських розвідників

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та міністр оборони Степан Полторак привітали українських розвідників з професійним святом - Днем воєнної розвідки
Depo.Влада
7 вересня 2016 10:42
ФОТО: depo.ua

Зокрема, прем’єр наголосив, що воєнна розвідка України є форпостом захисту національних інтересів держави, особливо в умовах гібридної війни, пише depo.ua з посиланням на Урядовий портал.

"Сьогодні, коли Російська Федерація здійснює неприховану агресію, веде жорстку гібридну війну проти України, Ви самовіддано і відважно, досить часто ціною власного життя, виконуєте найскладніші завдання щодо захисту державного суверенітету та територіальної цілісності нашої держави", - зазначив Гройсман.

У свою чергу, міністр Полторак у час війни розвідники професійно та бездоганно виконують найвідповідальніші завдання в рамках АТО.

"Завдяки об’єктивній та оперативній інформації, здобутій розвідниками в складних бойових умовах, приймаються важливі стратегічні рішення, які наближають нашу перемогу. Вдячний усім вам за патріотизм, високий професіоналізм, мужність і відвагу у справі захисту незалежності та територіальної цілісності нашої держави, сумлінне виконання почесного конституційного обов’язку.

Нагадаємо, 7 вересня Україна відзначає День воєнної розвідки.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада