Гройсман сподівається, що попри непросте минуле Україна і Польща мають дружнє майбутнє

Польща і Україна - близькі, дружні держави, які мають загальне непросте минуле, і повинні отримати загальне і дружнє майбутнє
Depo.Влада
30 серпня 2016 20:04
ФОТО: depo.ua

Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з надзвичайним і Повноважним послом Республіки Польща в Україні Генриком Літвіном, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Кабміну.

Прем'єр-міністр підкреслив значення міждержавних відносин України і Республіки Польща.

Він також відзначив підтримку Польщі в проведенні необхідних реформ в Україні, зокрема щодо децентралізації влади. Зі свого боку Україна налаштована на розбудову дружніх і конструктивних взаємин з Польщею, запевнив Володимир Гройсман.

"Є певні виклики, які ми повинні подолати, є питання, на яке ми повинні дати відповідь, але дуже важливо, щоб питання і відповіді, які ми будемо надавати один одному, зближували нас, а не роз'єднували. Тому що Польща та Україна - дуже близькі, дружні держави, які мають і спільне минуле, непросте минуле, які мають дуже хороше сьогодення і повинні отримати загальне і дружнє майбутнє", - підкреслив він.

Глава уряду також відзначив важливість участі президента Польщі Анджея Дуди в урочистостях з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

Посол подякував Володимиру Гройсману за співпрацю. Він також відзначив зусилля уряду у розвитку польсько-українських відносин.

”З початком роботи вашого уряду ми зауважили дуже швидкий ріст активності міжміністерських контактів. Праця вашого уряду показує, що є велике зацікавлення двосторонніми контактами, і з нашої сторони також відкрилися відразу нові можливості. Переконаний, що це буде успішно розвиватися”, - зазначив Літвін.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада