Гройсман розповів, якими темпами відновлюється житло в Балаклії

Сьогодні за дорученням прем'єра в Балаклії побував міністр ЖКГ

Depo.Влада
19 травня 2017 23:03
ФОТО: depo.ua

Про це голова уряду повідомив в Facebook, передає Depo.ua.

"Минуло майже два місяці з моменту страшної пожежі на складах боєприпасів поблизу Балаклії Харківської області. Тоді ми відреагували швидко, ухвали необхідні рішення, аби врятувати людей і максимально зменшити шкоду. Після усунення небезпеки головним завданням стало якнайшвидше повернути місто до нормального життя. В день, коли це трапилось, я приїхав у Балаклію, зустрівся з її мешканцями і пообіцяв, що ми не залишимо їх без допомоги. Ми виконали свою обіцянку - 145 млн гривень було виділено на усунення наслідків цієї надзвичайної ситуації і відновлення нормального життя у місті", - нагадав прем'єр-міністр.

"Сьогодні за моїм дорученням у Балаклії побував віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко для того, щоб проінспектувати хід відновлювальних робіт та розмінування території. Хороша новина: територію, що постраждала внаслідок надзвичайної ситуації, повністю розміновано. Тривають роботи з відновлення інфраструктури, приватних будинків, об'єктів соціальної сфери", - зазначив Гройсман.

За його словами, вже відновлено понад половину приватних та близько 85% багатоквартирних будинків, 70% об'єктів інфраструктури.

Нагадаємо, голова Харківської ОДА Юлія Світлична сьогодні зазначила, що Для відновлення Балаклії залучать спонсорські кошти.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада