Гройсман розповів, як Онищенко наживався на дешевому газі

До травня 2016 року в Україні наживалися на двох різних цінах на газ
Depo.Влада
6 липня 2016 12:27
ФОТО: depo.ua

Про це під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи скасування пільгової ціни на газ для населення, передає depo.ua.

"Вчорашні арешт одного з депутатів (Олександра Онищенка, – ред.) показав, що різниця в ціні, за матеріалам НАБУ, була величезною. На цих різницях величезні кошти заробляли. Купляли газ по 2 з чимось тисячі гривен, потім перепродавали його за 6 900 і всю дельту клали собі в кишеню через сумнівні структури, переводили в кеш", – зазначив прем’єр.

Він додав, що зараз уряд має дати можливість всім, хто хоче торгувати газом, входити на ринок безперешкодно.

Нагадаємо, що 5 липня Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт. ГПУ уже готує підозру цьому нардепу

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Онищенко

Наразі Онищенко виїхав за кордон, пребуває в Австрії. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада