Гройсман розповів, коли Україна стане енергонезалежною

Україна до кінця року видобуде на 50 млн кубометрів газу більше, в наступному - на 500 млн кубометрів, і до 2020 році стане енергетично незалежною державою
Depo.Влада
10 листопада 2016 17:56
ФОТО: depo.ua

Про це прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив під час спілкування із курсантами та професорсько-викладацьким складом Херсонської державної морської академії, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу уряду.

"За півроку ми вже добуваємо плюс 50 млн кубометрів газу. В наступному році ми будемо добувати від 500 млн кубів власного українського газу. За 5 років до 2020 року ми можемо наростити до 7 млрд кубів газу. Це означає, що фактично ми будемо жити на своєму газі", - заявив Гройсман.

Голова уряду зауважив, що нарощування видобутку українського газу відбувається після періоду постійного падіння.

"Україна має стати енергонезалежною державою. Видобуток газу - один з пріоритетів. Ми можемо за 3-5 років наростити видобуток газу і можемо зменшити саме споживання газу. Це дасть можливість нам вийти на повну незалежність щодо імпортованого газу", - підкреслив прем’єр.

Раніше глава "Укргазвидобування" Олег Прохоренко заявив, що компанія планує пробурити 657 свердловин, модернізувати 32 старих бурових верстатів і закупити 30 нових.

Прохоренко також прогнозував, що Україна зможе до 2020 року за рахунок власного газовидобутку забезпечити 90% потреби в газі за умови споживання не більше 30 млрд кубометрів на рік.

"Укргазвидобування", 100% акцій якого належить НАК "Нафтогаз України", є найбільшою газодобувною компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада