Гройсман розповів, чим наступного тижня займатиметься Рада

Наступного пленарного тижня Верховна Рада розгляне законопроекти, що стосуються економічної сфери, питання прийняття плану щодо внутрішньої реформи парламенту, а також законодавчі зміни, спрямовані на виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України
Depo.Влада
11 березня 2016 19:08
ФОТО: depo.ua

Про це заявив спікер Володимир Гройсман, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу парламенту.

Спікер повідомив, що ВР підходить до утвердження та імплементації плану дій щодо внутрішньої реформи парламенту, розробленої спільно з Європейським парламентом. "Є 52 рекомендації, які ми спільно розробили з нашими європейськими партнерами, і наступного тижня ми почнемо цю роботу", - зазначив Гройсман.

Також, за його словами, народні депутати сконцентруються на прийнятті рішень щодо лібералізації візового режиму для України. "Ще залишилося одне рішення [внесення поправок до закону про електронне декларування], треба його вже завершити і поставити в цьому питанні крапку", - зазначив він.

Крім того, парламент розгляне "гарячі", необхідні питання, пов'язані з оборонною сферою, галузями фінансів та економіки.

Остаточний порядок денний наступного пленарного тижня в парламенті буде узгоджено на погоджувальній раді керівників фракцій і голів комітетів у понеділок, 14 березня.

Гройсман додав, що протягом тижня представники Верховної Ради спільно з європейськими партнерами і колегами з Європейського парламенту працювали на Українському тижні в Брюсселі. Зараз триває робота в комітетах.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада