Гройсман: Рада запустила сервіс електронних петицій

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман оприлюднив інформацію, що на сайті українського парламенту заробив сервіс подання електронних петицій
Depo.Влада
28 жовтня 2015 22:22
ФОТО: depo.ua

Про це голова Верховної Ради написав у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

Він зазначив: "Продовжуємо реалізацію проекту "Електронний парламент" у Верховній Раді. Сьогодні на офіційному сайті в тестовому режимі запрацював сервіс електронних петицій.

Тепер кожен громадянин, зареєструвавшись, може створити нову петицію в Парламент або підписати вже створену. Для зручності вони будуть відсортовані за сферами (темами).

І ще одна важлива деталь - з російських доменів користувачі не зможуть створювати ні петиції, ні підписувати їх. Наша мета в цілому - за допомогою е - технологій зробити роботу максимально прозорою та ефективною.

Ми вже ввели раніше "Електронний протокол", сервіс "Стоп прогульник!", А з 19 жовтня на сайті публікуються всі депутатські запити.

Зараз триває робота над створенням електронного робочого місця депутата, переведенням розгляду законопроектів до другого читання в електронний вигляд, забезпечення он-лайн трансляцій засідань комітетів тощо.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.