Гройсман пропонує ввести електронні візи для іноземців

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман переконаний, для вирішення проблем, з якими стикаються іноземці в українських аеропортах, треба впорядкувати роботу консульських служб і ввести електронні візи
Depo.Влада
16 жовтня 2016 16:14
ФОТО: depo.ua

Як пише depo.ua, про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці, коментуючи блог Мар'яна Заблоцького. У блозі Заблоцький написав про те, що кожен день в аеропорт Бориспіль на цілу ніч, не зі своєї вини, застряють іноземні гості. Візу по прибуттю в Борисполі можна отримати в консульському відділі аеропорту тільки з 9:00 до 19:00. Якщо рейс прибув після закриття відділу, іноземці змушені ночувати на стільчиках.

"Ситуація, яка описана в блозі Української правди, дійсно ганебна. Хочу вибачитися перед тими гостями України, які стикаються з недосконалістю наших чиновників", – написав Гройсман.

Він зазначає, що наразі з'ясовує, як дати лад у цьому питанні.

"Хороша новина – як виявилося, ще позаминулого тижня міністр закордонних справ уже видав наказ про цілодобову роботу консульського відділу в Борисполі. Залишилося лише прискорити його виконання, і це буде зроблено. Аналогічні проблеми іноді виникають і в Жулянах, а також інших аеропортах. Там теж необхідно впорядкувати роботу консульських служб", – зазначив глава уряду.

Прем'єр-міністр переконаний, що для остаточного зняття цієї проблеми, необхідно впровадити електронні візи. 

"Перший крок уже зроблено - з червня 2016 року МЗС запустило попереднє он-лайн заповнення візових анкет. До речі, впровадження електронних консульських послуг іноземцям та нашим громадянам передбачено у плані дій уряду", - повідомив Гройсман.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада