Гройсман пропонує призначати керівництво митниць за підсумками конкурсів

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує призначати керівництво митниць на відкритому конкурсі
Depo.Влада
6 травня 2016 14:07
ФОТО: depo.ua

 Про це він написав у "Фейсбуці", відповідаючи на заклик голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля подати документи на його звільнення з-за проблем на митниці і контрабанди сигарет в регіоні, передає depo.ua.

"Давайте разом закладемо нову традицію при призначенні керівних кадрів в митній службі на основі публічних конкурсів за участю громадських організацій. І цю традицію почнемо впроваджувати саме з Закарпатської митниці", - пише Гройсман.

Також він зазначив, що звернеться в НАБУ і СБУ з проханням перевірити всі факти, про які заявляє Москаль. До того ж наступного тижня Гройсман попросив прибути на зустріч самого Москаля та керівництво митниці Закарпатської області.

Нагадаємо, що раніше сьогодні Москаль у відкритому листі звернувся до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням подати президенту Петру Порошенку подання про його звільнення з посади. Причиною цього Москаль назвав протидію його боротьбі з "сигаретної мафією" в регіоні. Зокрема, за його словами, рішення про зміну начальника Закарпатської митниці не було узгоджено з ним і було зроблено в інтересах "сигаретної мафії", що займається контрабандою тютюнових виробів в країни ЄС. Пізніше він заявив, що вже з завтрашнього дня уодит в бессрочнй відпустку.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада