Гройсман про вихід Британії: Україна залишиться відданою Європі

Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що незважаючи на результати референдуму у Великій Британії про вихід з ЄС, Україна залишиться відданою європейським цінностям
Depo.Влада
24 червня 2016 11:08
ФОТО: depo.ua

Про він заявив сьогодні на засіданні Кабміну, передає depo.ua.

"Не жаль, сьогодні не найкращий день для об`єднаної Європи. Ми знаємо результати референдуму, який відбувся у Великій Британії. Без заперечень, ми сприймаємо ці результати з великою повагою до громадян Британії. Але я все ж таки вірю в те, що ЄС збереже свою єдність за рахунок єдності європейських народів. Європейські цінності, які об’єднують сьогодні країни Європи, набагато вищі, ніж будь-які локальні інтереси. Я переконаний, що ситуація вирішиться.  Ми, як українці, і далі залишаємося відданими європейським демократичним цінностям. Ми з вами вистраждали наш європейський вибір, платимо за нього надзвичайно високу ціну. Переконаний, що Україна і далі буде боротися за єдину, сильну Європу", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, на референдумі 23 червня 52% британців проголосували за вихід країни з ЄС і лише 48% - за те, щоб залишитися. Явка склала 72,16%.