Гройсман про тарифи: Українці вже у листопаді зрозуміють, що все нормально

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розповів, що українцям не потрібно хвилюватися щодо тарифів
Depo.Влада
4 серпня 2016 15:29
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у інтерв'ю "Інтерфаксу", передає depo.ua.

"Популісти кажуть, що люди не зможуть платити за комунальні послуги. Я говорив уже, що не потрібно слухати тих, хто вас лякає. Насправді, якщо ви платите більше 15% від сукупного доходу сім'ї, то необхідно оформити субсидію і це абсолютно не проблема сьогодні. Держава заплатить за тих, кому необхідна допомога", - сказав Гройсман.

За його словами, після запровадження єдиної ринкової ціни на газ було фактично знищено корупцію в цьому секторі.

"Бо раніше державний газ занижували в ціні, вбиваючи власну газову видобуток. Ставлячи його ціну, наприклад, в 1,5-2 тис. гривень, в той же час, списуючи його за завищеною нормою на населення, хоча воно стільки не споживало.

Списане продавалося і таким чином зароблялося по 4-5 тис. гривень на кожній тисячі куб. метрів газу. Це колосальні гроші. Звідти резиденції, літаки, кораблі, заводи, нові активи. Завдяки цьому багато хто стали мільярдерами. І тепер вони підігрівають суспільство через популістів", - пояснив він.

Прем'єр додав, що: "це не секрет, що деяких популістів фінансують великі фінансово-промислові групи. А в перспективі це призведе знову до енергозалежності країни.

При низькій ціні повернеться корупція, буде вбито власний газовидобуток. Але ми цього не допустимо. Люди вже в листопаді зрозуміють, що все нормально, все в рамках розумного і люди будуть бачити як ці гроші ходять".

Нагадаємо, 21 липня Гройсман назвав умови зменшення тарифів комунальних послуг.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада