Гройсман привітав зі святом бійців спецпризначення ЗСУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман привітав військовослужбовців із Днем Сил спеціальних операцій
Depo.Влада
29 липня 2016 10:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу уряду.

“Сьогодні ми вперше відзначаємо особливе професійне свято — День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, який згідно з Указом Президента України щороку відзначатиметься 29 липня... Я переконаний, що це святкування ще більше посилить увагу та вдячність українського суспільства до Вашої професії та покликання — захисту нашої країни від ворога... Бажаю Вам міцного здоров’я, професійного зростання, а Вашим рідним і близьким — благополуччя, злагоди, взаєморозуміння”, — зазначив Гройсман.

Нагадаємо, що 16 червня Верховна Рада ухваленням Закону "Про внесення змін до деяких законів України з питань оборони" утворила новий рід військ – сили спеціальних операцій Збройних Сил України. Закон покликаний визначити місце Сил спеціальних операцій, Об’єднаного оперативного штабу та вже створених Високомобільних десантних військ у загальній структурі Збройних Сил України та їх правовий статус як військових командувань.

У парламенті зазначали, що цим законом Україна відреагувала на виклики, пов’язані з появою у нас "зелених чоловічків" і гібридною війною, розв’язаною Російською Федерацією проти України.

Відповідний закон президент України підписав 26 липня. Сьогодні він також привітав бійців спецпризначення ЗСУ.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада