Гройсман привітав військових із 25-річчям ЗСУ: Наша армія знає свою справу

Очільник уряду Володимир Гройсман привітав українських військових із 25-річчям створення Збройних сил, пообіцявши й надалі працювати над покращенням їх забезпечення та умов служби
Depo.Влада
5 грудня 2016 15:33
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на святкуванні 25-річчя Збройних сил у Вінниці, передає Depo.ua.

"Збройні сили святкують 25-річчя. Я народився у Вінниці, це столиця Повітрянх сил України. Кожного року ми зустрічались, щоб привітати наших ветеранів і військових з цим святом, говорили, що пам’ятаємо про уроки Другої світової, коли кожна українська родина понесла втрати – це мільйони смертей. Сьогодні ми теж стоїмо перед випробуваннями, але історія України ніколи не була легкою, але наші воїни стали на захист батьківщини. Були за 25 років різні часи для війська – було й таке, коли воно цілеспрямовано знищувалося. Сьогодні армія може захистити Україну та ніші цінності, ми боронимо не тільки свою державу, а й Європу", - сказав Гройсман.

Глава уряду також додав, що буде й надалі працювати над покращенням умов служби та забезпечення українських військових.

"Українські військові, міністри, командири знають свою  справу. Наше завдання, щоб воїн отримував добру платню, найкраще озброєння та забезпечення. Зі кілька років ситуація виправилась, але цього ще недостатньо, і ми будемо працювати далі", - додав Володимир Гройсман.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада