Гройсман привітав Патріарха Філарета з 50-річчям служіння на Київській кафедрі

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман привітав Патріарха Філарета із 50-річчям служіння на Київській кафедрі та відвідав ювілейну академію, що відбулася з цього приводу
Depo.Влада
12 травня 2016 22:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Кабміну, передає depo.ua.

Гройсман відзначив визначну роль Філарета в історії України, зауваживши, що він надихає українців на правильні речі та подвиги.

Гройсман привітав Патріарха Філарета з 50-річчям служіння на Київській кафедрі - фото 1

"Ви зміцнюєте нашу державу, ви зміцнюєте духовність, ви надихаєте українців на правильні речі, наших воїнів - на хоробрий подвиг і на мужність, оскільки ми всі з вами віримо, що ворог відступить, Україна переможе і українці будуть жити у мирі, у радості та злагоді",- зазначив прем’єр.

Гройсман також подякував Патріарху Філарету за багаторічне служіння та висловив повагу від імені усього уряду. "Ми все будемо робити, щоб шлях до нашої української церкви, цей шлях було відкрито, щоб до нього не було жодних перешкод, а духовність, віра тільки зміцнювалися", - підкреслив він.

"Я глибоко вірю у те, що всі успіхи, які будуть відбуватися в нашій сучасній історії, будуть пов'язані з вами", - сказав глава уряду.

Нагадаємо, в урочистостях з приводу 50-річчя служіння на Київській кафедрі Святійшого Патріарха Філарета виступив також президент України Петро Порошенко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада