Гройсман пояснив, як Чорноморську допомогла децентралізація

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що завдяки децентралізації фінансовий ресурс бюджету Чорноморська порівняно з 2014-м роком збільшився на 47,7 млн грн
Depo.Влада
1 жовтня 2016 14:36
ФОТО: depo.ua

"Ще один приклад, як децентралізація змінює наші міста і села. Чорноморськ теж змінюється. І справа не тільки у назві (до 17 лютого 2016 місто мало назву Іллічівськ), а й у якості життя. Завдяки децентралізації, яка триває вже два роки, фінансовий ресурс бюджету міста у порівнянні з 2014 роком збільшився на 47,7 млн грн. Чорноморськ отримав кошти і повноваження для вирішення нагальних проблем" – написав Гройсман на своїй сторінці у Фейсбуці, повідомляє depo.ua.

За словами Гройсмана, у місті гостро постає питання забезпечення дошкільнят дитсадками - у минулі роки багато закладів були перепрофільовані, а інші - потребують капітального ремонту.

"Тож у 2015 році 9,26 млн грн з бюджету розвитку витратили на реконструкцію дитячих садків і шкіл. Продовжується будівництво гуртожитка для працівників закладів освіти, медицини та учасників бойових дій. 1,4 млн. грн. у 2015 році витратили на модернізацію "Іллічівської басейнової лікарні на водному транспорті", а 15,1 млн. грн. пішли на ремонт доріг і тротуарів міста" – підсумував Прем'єр.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада