Гройсман пояснив, чому так довго не підписував закон про перевибори у Кривому Розі

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман пояснив, чому не підписав закон про вибори у Кривому Розі
Depo.Влада
26 січня 2016 10:57
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав на засідання Верховної Ради у відповідь на заклики нардепа від "Самопомочі" Єгора Соболєва, передає depo.ua.

"В день голосування за цей закон була зареєстрована постанова, яка напряму забороняє мені підписати цей закон. За всю свою каденцію я жодного закону не підписав, якщо є постанова про скасування результатів голосування по ньому", - пояснив Гройсман.

"Більше того, як я і обіцяв перед новим роком, у перший день розгляду парламентом цього питання я підпишу цей закон. Як вимагає того Конституція і закон. Тому підштовхувати голову Верховної Ради до дій, які можуть бути підставою для скасування закону про вибори у Кривому Розі вважаю аморальним", - наголосив спікер парламенту. 

Нагадаємо, сьогодні парламентарі відхилили проект постанови Верховної Ради України щодо скасування результатів голосування по проекту закону Україну "Про проведення позачергових виборів криворізького міського голови". 

Нагадаємо також, що 23 грудня 239 народних депутатів ухвалили Закон України "Про проведення позачергових виборів криворізького міського голови". Вони призначені на 27 березня 2016 року.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада