Гройсман попросив нардепів таки прийняти "безвізові" закони у вівторок

Спікер парламенту Володимир Гройсман закликав депутатів бути присутніми у вівторок під час голосування необхідних для безвізового режиму
Depo.Влада
6 листопада 2015 11:03
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у п'ятницю, відкриваючи засідання парламенту, передає depo.ua.

"Звертаюсь до керівників фракцій, до всіх народних депутатів забезпечити присутність депутатів у вівторок, а до вівторка забезпечити участь народних депутатів у засіданні комітетів, якщо це буде потрібно, або тематичних робочих груп для відпрацювання спільної позиції", - закликав Гройсман

Він нагадав, що в четвер голосування п'яти законів, необхідних для безвізового режиму з ЄС, було перенесено на вівторок, оскільки не вистачало голосів.

"Дуже прошу не втрачати п'ятницю, суботу, неділю і понеділок для спільної позиції депутатських груп і фракцій і для консолідованого голосування цих питань у вівторок, щоб ми могли надати всі можливості для України і для українців вільно пересуватись територією ЄС без віз і це відповідальність кожного нардепа", - зазначив він.

Він наголосив, що ці закони перебувають в парламенті вже четвертий тиждень.

Як повідомлялося, Верховна Рада у четвер змогла проголосувати лише за 4 з 14 необхідних для запровадження безвізового режиму законопроекти.

Зокрема, депутати не змогли прийняти в другому читанні закон 3040, що передбачає створення Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Крім того, парламентарі відмовилися розглядати норму Трудового кодексу щодо заборони трудової дискримінації, яка є обов'язковою умовою для скасування Євросоюзом віз для громадян України.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада