Гройсман пообіцяв за 3 місяці побороти корупцію на митниці

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що новий уряд має побороти тіньові схеми та подолати корупцію на українській митниці максимум за 3 місяці
Depo.Влада
21 квітня 2016 22:33
ФОТО: depo.ua

Відповідне завдання він озвучив під час наради, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу уряду.

"Завдання є абсолютно просте – максимум за квартал, за три місяці, побудувати якісну систему управління ризиків, ліквідувати тіньові схеми, забезпечити якісний моніторинг і забезпечити технічними засобами митні переходи, побудувати якісну взаємодію з прикордонною службою і також з іншими правоохоронними структурами", - сказав Гройсман.

За його даними, у тіньових потоках на митниці знаходиться не менше 20% усіх платежів, через що Держбюджет недоотримує близько 50 млрд грн щорічно.

Зокрема планується спрощення митних процедур, приведення процедур у відповідність до європейських стандартів, розбудова інфраструктури, модернізація, переведення сервісів в електронний формат, запуск системи "єдиного вікна" та удосконалення обміну інформацією із закордонними колегами.

Також Гройсман наголосив, що необхідно призначити "фахового та безкомпромісного" керівника митної служби.

Також було прийнято рішення щодо формування інституту митного аташе України у Китаї.

Глава уряду доручив протягом двох тижнів знайти рішення щодо доопрацювання автоматизованої системи управління ризиками.

"Маємо його ухвалити і знайти ресурс на упровадження системи", - зазначив він.

Також Гройсман дав доручення створити робочу групу з урегулювання питання забезпечення відеофіксації оглядів на митниці.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада