Гройсман доручив перевірити офшори Данилюка

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив перевірити причетність міністра фінансів Олександра Данилюка до керування його офшорними компаніями
Depo.Влада
22 квітня 2016 11:00
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на засіданні Верховної Ради, передає depo.ua.

"Я б хотів, щоб НАЗК із цим питанням розібралося предметно. Питання не у відставці. Якщо були порушення, зловживання і корупція, потрібно нести за це відповідальність. Це особиста відповідальність міністра. А я чекаю від органів перевірки тих даних, які мають бути занесені або занесені до декларації. Тоді я зможу зробити висновок", - сказав Гройсман.

Він зазначив, що за час перебування на посаді міністр фінансів Данилюк не зареєстрував жодного підприємства.

Сам Данилюк додав, що вже пояснював ситуацію з компаніями.

Нагадаємо, що на 13 квітня з посиланням на дані сайту Companies In The UK, представник організації "Громадський контроль" Ігор Прохоренко повідомив, що тоді ще заступник голови Адміністрації Президента Олександр Данилюк зазначений як директор в двох фірмах Rurik Real Estate Investment Limited і CEE Investment & Advisory LLP, зареєстрованих в Лондоні. А 14 квітня лідер Радикальної партії Олег Ляшко звинуватив Данилюка у тому, що той має "два офшори"

20 квітня Ляшко накинувся через це з хвилею критики на Данилюка, який вперше прийшов на засідання податкового комітету Ради.

21 квітня глава Мінфіну визнав, що досі є директором у трьох офшорних компаніях.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада