Гройсман подякував за пильність і пообіцяв не допустити призначення суддів-зрадників

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман розглядає інформацію від громадян щодо репутації суддів, запропонованих на безстрокове призначення
Depo.Влада
17 вересня 2015 16:18
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"З вашою допомогою вдалося з'ясувати багато цікавих деталей - зокрема, в запропонованому списку є не лише такі одіозні персонажі як сумновідомий суддя Кицюк, а й деякі судді з окупованого Криму, які розглядаються на відповідні посади в Росії, серед списку навіть вдалося виявити осіб, які підозрюються в участі у бойових діях на Сході на боці підтримуваних Росією бойовиків", - написав Гройсман.

"Особисто я обіцяю зробити все від мене залежне, щоб і близько не підпустити людей із заплямованою репутацією до українських судів", - додав він.

Нагадаємо, за рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів Гройсман зареєстрував постанову про призначення безстроково суддів, багато з яких мають заплямовану репутацію.

Глава парламенту звернувся до громадськості з проханням повідомляти про факти неправомірних дій суддів та направляти їх на електронну адресу комітету (venger@rada.gov.ua). Гройсман наголосив, що парламент має право не допустити призначення тих, хто має заплямовану репутацію.

Нагадаємо, у Верховній Раді пропонують призначити безстроково суддею Віктора Кицюка, якому оголошено підозру в репресіях щодо Автомайдану.

Більше політичних новин читайте у розділі Влада.depo.ua.