Гройсман погрожує криміналом "халтурщикам" ремонту доріг

Порушення технологій при ремонті українських доріг чи неефективне використання коштів при цьому розслідуватимуть правоохоронні органи

12 вересня 2018, 11:29

Про це заявив прем'єр Володимир Гройсман на засіданні уряду, передає Depo.ua.

"Ми направимо публічно цю інформацію для розслідування в правоохоронні органи, щоб понесли покарання. На місцях ми бачимо абсолютно різну картинку. Є ті, хто виконує за планом і наближається до виконання 100%, а є ті, хто виконали 15%, 20% за весь період будівельних робіт. Я закликаю до відповідальності. Я вимагаю, щоб за кожну виділену гривню звітували передусім перед громадянами", - сказав Гройсман.

За його словами, через декілька тижнів уряд отримає остаточний звіт "Укравтодору" щодо ремонту доріг, який стане підставою направлення матеріалів до правоохоронних органів.

"Про виявлені порушення скажу публічно. У мене авторитетів немає. Назву всі області, які матимуть недоліки", - запевнив Гройсман.

Він наголосив, що треба підсилювати регіональну владу, щоб ті, хто не здатні не перекладали із себе відповідальність і не кивали нагору, що там хтось щось не зробив.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв наступного року виділити 56 млрд грн на ремонт доріг.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Мітки #Гройсман#прем'єр#дороги#ремонт