Гройсман перепросив львів'ян за Зубка

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вибачився перед львів'янами за те, що віце-прем'єр Геннадій Зубко досі не вирішив питання палаючого терикону "Львівської вугільної компанії"
Depo.Влада
30 вересня 2016 21:31
ФОТО: depo.ua
Гройсман перепросив львів
Гройсман перепросив львів'ян за Зубка

Про це він заявив в ефірі Львівської обласної державної телерадіокомпанії, передає depo.ua з посиланням на прес-службу прем'єра.

"Я хочу вибачитися за терикон, що два місяці віце-прем'єр-міністр, якому доручив, нічого не зробив, на превеликий жаль. Я зробив йому зауваження з цього приводу з точки зору, що байдужість і безвідповідальність я терпіти не буду. Вибачте, що мій колега так несерйозно поставився до цієї проблеми", - сказав Гройсман.

За його словами, через бездіяльність Зубка, він був вимушений передоручити це питання віце-прем'єру Володимиру Кістіону.

"Фактично, позавчора ми довели все до логічного завершення", - зазначив Гройсман.

Прем'єр розповів, що 27 вересня уряд вирішив виділити додаткові гроші на врегулювання питання терикону.

Нагадаємо, 9 вересня при вимкнених мікрофонах в урядовій ложі Верховної Ради  Володимир Гройсман обурився відмовою віце-прем'єра Геннадія Зубка звітувати перед депутатами щодо проблеми на териконі і пригрозив йому звільненням.  Віце-прем’єр хотів перекласти всю відповідальність за проблему на ДСНС.

У відповідь Зубко назвав надлишковою емоційністю свої слова прем’єр-міністру Володимиру Гройсману.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада