ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гройсман передав ГПУ факти контрабанди лісу-кругляка

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман звернувся до Генеральної прокуратури з проханням розслідувати незаконне вивезення лісу-кругляка за межі країни 

Depo.Влада
18 липня 2018 11:20
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на засіданні уряду, інформує Depo.ua.

Гройсман зазначив, що у нього є конкретні приклади контрабанди лісу-кругляка, яка знищує екологію країни.

"Ще один приклад контрабанди - це контрабанда лісу-кругляка. Ми отримали інформацію від міжнародних організацій, де наведені жахливі факти контрабанди. Несанкціонована вирубка - це знищення нашої екології і злочин проти держави", - заявив глава уряду.

За наявними даними, за останні тижні майже 1000 вагонів з лісом вийшли за межі України. "І за кожним вагоном стоїть підпис, все оформлено. Вони самі себе задокументували...Це означає, що всі ті, хто задіяний в процесі вирощення, вирубки лісу, оформлення, транспортування, вони всі зрощені і дивляться на це крізь пальці. Лісо-переробна галузь знаходиться в стагнації. Вони не переробляють, а вивозять сировину за кордон", - заявив Гройсман, продемонструвавши накладні.

Він додав, що сьогодні підписав звернення до ГПУ з наданням конкретних фактів контрабанди лісу.

"Це все, що буде передано Державній аудит службі, Нацполіції, Державній фіскальній службі. Я наголошую, що цій шаленій контрабанді має бути поставлений не тільки заслін, а всі, хто мають до цього відношення, мають бути покарані і мають нести відповідальність", - заявив очільник уряду.

Він також закликав прокуратуру довести ці справи до суду.

Нагадаємо, що сьогодні Гройсман звернувся до ГПУ з проханням розслідувати незаконне вивезення лісу-кругляка за межі країни.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада