Гройсман відповів на звинувачення Тимошенко

Верховна Рада перевірить інформацію про розбіжності в текстах законів про Держбюджет та зміни до податкового кодексу, хоча таких змін і немає
Depo.Влада
12 січня 2015 13:33
ФОТО: depo.ua
Гройсман відповів на звинувачення Тимошенко
Гройсман відповів на звинувачення Тимошенко

Як передає кореспондент depo.ua, про це в ході брифінгу за результатами погоджувальної ради заявив голова ВР Володимир Гройсман.

«Всі дані, які сьогодні були озвучені, ми повністю перевіримо і зробимо це публічно», - зазначив він.

При цьому Гройсман підкреслив, що дискусія про те, що в Держбюджеті не передбачена та норма про індексацію соціальних виплат з 1 липня для громадян України, не відповідає прийнятим документам.

«Це не відповідає дійсності, оскільки індексація соціальних виплат з 1 липня передбачена не законом про Держбюджет, що не відповідає Конституції, а законом №1577, який входив в базовий пакет бюджетної спрямованості», - підкреслив спікер парламенту Володимир Гройсман.

Він також спростував чутки про те, що нібито не будуть скорочені зарплати чиновникам: «Це теж не відповідає дійсності, оскільки така норма не може бути прописана в законі про Держбюджет, і вона прописана в законі №1577, який був проголосований Верховною Радою».

«Тому потрібно детально попрацювати над тим, що реально відповідає дійсності. Хочу зазначити, що все те, що прописано в бюджеті, повністю відповідає стенограмам і тим рішенням, які були прийняті. Інша справа, що в бюджет, який не є досконалим, потрібно вносити зміни. І тут була спільна ініціатива, щоб до 15 лютого напрацювати зміни до держбюджету, враховуючи показники і результати роботи, в тому числі з нашими міжнародними партнерами», - заявив Гройсман.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні в ході погоджувальної ради лідери фракцій «Батьківщини» і Радикальної партії висунули вимогу провести перевірку невідповідностей в текстах законів про державний бюджет на 2015 рік і змін до податкового кодексу. Зокрема, Тимошенко знайшла невідповідності в частині індексації соціальних виплат, які повинні бути проведені з 1 липня.