Гройсман: У мене офшорів не було, нема і не буде

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевняє, що у нього немає і не було офшорів
Depo.Влада
16 травня 2016 13:49
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю "Українській правді", відповідаючи на питання про "офшорний скандал", який зачепив, в тому числі, нинішнього міністра фінансів Олександра Данилюка, передає depo.ua.

"Офшорний скандал" - звучить якось погано, але популярно нині. Мені навіть це словосполучення не подобається", - сказав Гройсман.

Крім того, він запевнив, що у нього офшорів не було і нема.

"Нема і не було. Думаю, що і не буде", - зазначив  глава уряду.

Продовжуючи тему офшорів Данилюка, прем'єр заявив, що Данилюк - самостійна особистість і у нього є якесь бізнес-минуле.

"За Олександра Данилюка я вам дам відповідь. Він - самостійна особистість, багато років працював за кордоном, в Лондоні, в тому числі, у нього є якесь бізнес-минуле. З 2009 року, наскільки я розумію, він знаходиться в Україні" , - підкреслив Гройсман.

За словами прем'єра, він уже звернувся в Антикорупційне бюро, щоб щодо нього все перевірили, виклали факти.

"На підставі цього я буду приймати рішення по Данилюку. Але тут інше важливо. Я бачу, що він сам переживає. Коли ти з ним розмовляєш, розумієш, що він вже точно не злочинець", - підсумував Гройсман.

Нагадаємо, що на 13 квітня з посиланням на дані сайту Companies In The UK, представник організації "Громадський контроль" Ігор Прохоренко повідомив, що тоді ще заступник голови Адміністрації Президента Олександр Данилюк зазначений як директор в двох фірмах Rurik Real Estate Investment Limited і CEE Investment & Advisory LLP, зареєстрованих в Лондоні. А 14 квітня лідер Радикальної партії Олег Ляшко звинуватив Данилюка у тому, що той має "два офшори"

20 квітня Ляшко накинувся через це з хвилею критики на Данилюка, який вперше прийшов на засідання податкового комітету Ради.

21 квітня глава Мінфіну визнав, що досі є директором у трьох офшорних компаніях.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада