Гройсман обурений саботажем е-декларування і погрожує наслідками

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляє про своє обурення через рішення Держспецзв’язку, яке зірвало вчасне впровадження електронного декларування
Depo.Влада
12 серпня 2016 22:55
ФОТО: depo.ua
Гройсман обурений саботажем е-декларування і погрожує наслідками
Гройсман обурений саботажем е-декларування і погрожує наслідками

Про це він заявив на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Хочу висловити своє обурення щодо ситуації, яка склалась із запуском електронного декларування... Я не бачу жодних виправдань тому, що за два дні до передбаченого терміну введення в дію системи електронних декларацій приймається таке рішення.

Комусь очевидно дуже не хочеться, щоб ця система, яка має на меті антикорупційні цілі, реально запрацювала і заради цього ставиться під загрозу не тільки довіра суспільства до влади, а й репутація України в очах міжнародних партнерів", - заявив він.

Гройсман заявив, що вже відбулася його розмова із керівником Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації (ДССЗЗІ).

"Я уже попередив керівництво НАЗК і ДССЗЗІ – у них є ще два дні на виправлення ситуації. Якщо система е-декларування не буде запущена вчасно, то я буду добиватись того, щоб усі, хто не забезпечив вчасного запуску системи, включаючи керівництво цих органів, понесли за це саму жорстку персональну відповідальність", - зазначив прем’єр.

Нагадаємо, сьогодні Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації ДССЗЗІ повідомила про відмову у сертифікації комплексу збирання та обробки електронних декларацій.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада