Гройсман обіцяє публічно покарати податківців за репресії проти бізнесу

Ближчими тижнями прем’єр-міністр Володимир Гройсман обіцяє публічно розглянути неправомірні дії щодо бізнесу з боку співробітників Державної фіскальної служби
Depo.Влада
13 червня 2016 13:42
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на бізнес-форумі в Києві, повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Мене дуже цікавить питання відповідальності працівників ДФС. Ми на найближчі тижні зберемо бізнес і керівні організації, і я розглядатиму абсолютно публічно конкретні випадки неправомірного використання законодавства проти бізнесу", - сказав глава уряду. 

За словами Гройсмана, значну увагу уряд має намір приділити реформуванню митниці, а також системі відшкодування податку на додану вартість, яка повинна стати прозорою та прогнозованою.

Нагадаємо, що, за словами Гройсмана, українському уряду потрібно повернутися до питання реформування податкової системи країни, спростити систему адміністрування податків і підвищити відповідальність податкових органів, а також скоротити штат у Державній фіскальній службі.

Зокрема, Гройсман доручив створити робочу групу для розробки законопроекту щодо податкової реформи, яка передбачатиме тимчасову заборону на зміни податкового законодавства.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада