Гройсман обіцяє позачергове засідання Ради

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман готовий скликати нардепів для позачергового пленарного засідання, як тільки фракції коаліції домовляться щодо цього
Depo.Влада
30 липня 2015 20:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу парламенту.

"Фракції коаліції зараз продовжують консультації щодо узгодження можливої дати найближчого пленарного засідання та відбору змістовних питань для внесення до порядку денного. На сьогоднішній день, згідно інформації фракцій, саме з цією метою значна кількість народних депутатів працюють з виборцями в округах, проводять прийоми, зустрічі тощо", - сказано в повідомленні.

Як зазначається, станом на сьогодні від більшості фракцій коаліції, а також від фракції "Опозиційний блок" надійшли пропозиції, у більшості з яких пропонується продовжити роботу народних депутатів з виборцями в округах, а пленарні засідання запланувати провести в серпні.

Крім того, 27 липня на ім'я голови ВРУ надійшло офіційне звернення від фракції "Радикальної партії Олега Ляшка" з пропозицією провести позачергові засідання 30-31 липня. Фракція, зокрема, запропонувала під час цих засідань заслухати керівництво Збройних Сил України, а також розглянути низку кадрових питань. Відповідний лист було перенаправлено керівництву інших фракцій, але не отримало їх загальної підтримки, зазначили в прес-службі ВРУ.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua.