Гройсман обіцяє переглянути відносини Кабміну з Радою

Новий прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв змінити систему взаємодії уряду і парламенту
Depo.Влада
15 квітня 2016 10:21
ФОТО: depo.ua

Так, Гройсман запевнив колишніх колег з Верховної Ради постійно радитися про законопроекти, повідомляє depo.ua з посиланням на урядовий портал.

"Є проблема, яку ми маємо вирішити і вирішити спільно, це порушення взаємодії і комунікації між Кабінетом Міністрів і Верховною Радою. Перебудувати цю систему – наше спільне завдання, яке зокрема передбачене Дорожньою картою реформи Верховної Ради, підготовленої місією Пета Кокса. Можу вам пообіцяти, що на всіх етапах – від підготовки законопроектів до їх прийняття і подальшої імплементації – Уряд буде постійно в діалозі з народними депутатами", – сказав Гройсман.

За його словами, підвищення якості управління – запорука вирішення усіх проблем та відновлення довіри суспільства до влади.

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада затвердила Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра та всіх членів Кабміну, крім міністра охорони здоров'я. Немає узгодженого кандидата лише на крісло міністра охорони здоров'я.

Під час виступу в парламенті Гройсман пообіцяв за місяць показати антикризовий план іназвав першочергові завдання нового уряду. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада