Гройсман обіцяє карати роботодавців, які не підвищать мінімалку

Роботодавці, що не забезпечать виплату працівникам заробітних плат на рівні мінімум 3200 грн, будуть покарані
Depo.Влада
13 січня 2017 15:18
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час візиту до державної установи "Урядовий контактний центр", передає Depo.ua з посиланням на прес-службу Кабінету міністрів.

"Для нас дуже важливо, щоб та ініціатива, яку я вніс, про 3200 грн мінімальної заробітної плати для працівників, щоб вона була виконана. Оскільки це вже закон, який передбачає, що кожна працююча людина має отримати нарахування зарплати не менше 3200", - заявив Гройсман.

"Що стосується бюджетної сфери, усі необхідні видатки - передбачено, і більше мільйона працівників бюджетної сфери будуть отримувати не менше 3200 нарахованої зарплати", - додав глава уряду.

Гройсман наголосив, що роботодавці, що не забезпечать виплату працівникам заробітних плат на рівні не менше 3200 грн, будуть покарані.

"Чесному бізнесу - відкритому, публічному, немає чого тут боятися. Звісно, тих, хто хоче піти в тінь, хто не хоче платити людям заробітну плату, віддати їм належне хоча б на мінімальному рівні 3200 грн нарахування, будемо тих карати. Але чесний, білий бізнес, який платить людям заробітну плату, з цієї заробітної плати платить податки, йому немає чому боятися", - попередив очільник уряду.

Нагадаємо, з 1 січня 2017 року мінімальна зарплата в Україні зросла з 1600 до 3200 грн.

11 січня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що люди доповідатимуть йому, на яких приватних підприємствах виплачують зарплату не офіційно, а "у конвертах".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада