Гройсман обговорив з Керрі просування України на шляху реформ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з держсекретарем США Джоном Керрі обговорив питання просування України на шляху реформ
Depo.Влада
7 липня 2016 22:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба уряду, передає depo.ua.

Гройсман подякував США за підтримку українського уряду на шляху реформ, яку він відчув під час свого візиту в Америку, а також за тверду позицію у відстоюванні суверенітету і територіальної цілісності України. Прем'єр зазначив, що сформований навесні новий український уряд почав ряд реформ, "які в країні не проводилися десятиліттями".

Як повідомив Гройсман, уряд прийняв ряд важливих рішень, зокрема з дерегуляції ціни на газ в країні.

"Ми рухаємося по шляху перетворення України в сучасну реформовану країну", - заявив він. За його словами, уряд налаштований рішуче щодо боротьби з корупцією.
Гройсман підкреслив, що уряд вже почав реформу української митниці для перетворення її в прозору та ефективну службу. Він нагадав, що на Україні працюють 11 фахівців митної та прикордонної служб США, які будуть допомагати в реалізації цієї реформи.

Крім того, Гройсман поінформував, що Київський апеляційний господарський суд зняв арешт з рахунків компанії "Енергоатом", що дозволить виконати фінансові зобов'язання перед американськими і європейськими партнерами, в тому числі за кредитними угодами, а також повернути довіру іноземних банків.

У свою чергу Керрі висловив підтримку проведенню реформ в Україні. Він зазначив, що реформи допомагають країні залучити інвестиції і забезпечити економічне зростання. Про це свідчить прогноз зростання економіки на 1,5% за підсумками цього року і 3% - в 2017 році.

"Під час зустрічі сторони також обговорили питання" мінського процесу "і підтримку США Україна в оборонній сфері", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні держсекретар США Джон Керрі прибув до Києва. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада