Гройсман обговорив з главою республіканців Конгресу реформи в Україні

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочого візиту до США провів зустріч з лідером Республіканської більшості в Палаті представників Конгресу США Кевіном Маккарті

Про це передає depo.ua з посиланням на прес-службу уряду.

Темою зустрічі політиків стало проведення реформ в Україні, а також ситуація в зоні бойових дій на Донбасі.

Під час спілкування Гройсман висловив співчуття американському народу в зв'язку з нещодавнім терактом в Орландо і заявив, що головне завдання уряду – забезпечити макроекономічну стабільність.

"Володимир Гройсман поінформував, що уряд почав перелік важливих кроків, зокрема, масштабну приватизацію державних підприємств, реформу митної служби і продовження реформи в енергетичному секторі", - сказано в повідомленні.

Глава уряду також зазначив, що Україна має намір створити сприятливі умови для ведення бізнесу в країні, а також нагадав про нещодавнє прийняття парламентом судової реформи.

Окремо сторони торкнулися ситуації на Донбасі, виконання мінських угод, а також антиросійських санкцій.

Гройсман заявив про погрози у зв'язку з окупацією Криму. "Крим – це російська військова база, яка розташована на захопленій території України. Це загроза, це треба розуміти", - сказав він.

Прем'єр відзначив важливість введення на окупований Донбас поліцейської місії ОБСЄ і подякував США за надану підтримку в оборонному секторі.

Нагадаємо, в рамках візиту глава уряду проведе низку зустрічей, зокрема з віце-президентом США Джо Байденом, спікером Конгресу США Полом Райаном, лідерами демократів і республіканців у Конгресі США. Також прем'єр-міністр візьме участь у щорічній конференції Центру українсько-американських відносин.

Крім того, Гройсман зустрінеться з провідними експертами в Атлантичній раді, українською громадою і лідерами єврейських організацій США.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme