Гройсман обговорив модернізацію армії з лідером республіканців Сенату США

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч із лідером республіканців у Сенаті США Мітчем МакКоннелом
Depo.Влада
17 червня 2016 08:07
ФОТО: depo.ua

Сторони обговорили перші реформи, започатковані новим урядом та питання протистояння російській агресії, передає depo.ua з посиланням на прес-службу уряду.

Гройсман зазначив, що США – перша країна, яку він відвідав як прем'єр-міністр України.

Він розповів МакКоннелу про пріоритети роботи уряду, серед яких – макроекономічна стабілізація, дерегуляція, публічна приватизація, судова реформа. Перед урядом також стоїть завдання цього року забезпечити зміни до податкового законодавства.

Гройсман зазначив, що новий уряд запровадив ринкову ціну на газ, розпочав публічну приватизацію державних підприємств, а також секторальні реформи, зокрема у сферах української митниці та судової системи після прийняття змін до Конституції у частині правосуддя. Також було забезпечено початок роботи усіх антикорупційних органів України і незабаром вступить у дію електронне декларування державних службовців.

Уряд продовжує співпрацю із Міжнародним валютним фондом, наголосив він.

Окремо Гройсман підкреслив важливість забезпечення національної безпеки і оборони країни та наголосив на значенні підтримки України Сполученими Штатами Америки у цьому напрямку. Він подякував за зусилля США щодо модернізації українського війська та закликав продовжити таку підтримку. "Ця допомога буде доброю інвестицією у відстоювання міжнародного права і цінностей демократії", - підкреслив він.

Прем'єр-міністр поінформував співрозмовників про ситуацію на Донбасі. Він зазначив, що обстріли українських військових продовжуються.

Гройсман також наголосив на необхідності підвищення обороноздатності українського народу. "На Сході України ми захищаємо не лише територіальну цінність України, ми захищаємо міжнародне право, свободу демократії, непохитність фундаментальних цінностей", - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся із сенатором США Джоном Маккейном та подякував йому за чітку позицію щодо підтримки України "у важкий історичний час для країни". 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада