Гройсман обіцяє законодавчо закріпити неможливість «тушкування»

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман пообіцяв сьогодні внести до парламенту законопроект про внесення змін до регламенту роботи ВР, які забороняють народному депутату, виключеному з фракції, бути членом іншої фракції або групи
Depo.Влада
4 березня 2015 10:55
ФОТО: depo.ua
Гройсман обіцяє законодавчо закріпити неможливість «тушкування»
Гройсман обіцяє законодавчо закріпити неможливість «тушкування»

Про це він заявив сьогодні, 4 березня, у ході пленарного засідання, передає depo.ua.

«Сьогодні я внесу проект закону про внесення змін до регламенту Верховної Ради України, який передбачатиме, що людина, яка буде виключена з фракції, не матиме права брати членство в іншій групі або фракції», - сказав Гройсман, зазначивши, що комітети мають розглянути цей законопроект уже в середу, щоб у четвер парламент його прийняв.

«Я розраховуватиму на те, що ми з вами можемо знайти можливість доопрацювати це питання в комітетах... і завтра маємо проголосувати його як закон... і раз і назавжди поставити цю міграцію поза законом у межах цього залу», - заявив Гройсман.

Як повідомляв depo.ua, вчора, 3 березня, у Верховній Раді сталася бійка між депутатами Ляшком і Мельничуком. Бійка почалася під балконом після того, як Ляшко звинуватив Мельничука в «тушкуванні».

Після перерви в пленарному засіданні бійка відновилася між народними депутатами з Радикальної партії та членами депутатської групи «Воля народу», куди перейшов учасник Мельничук. При цьому було зірвано голосування з питання про зняття недоторканності з деяких суддів.