Гройсман не дає Тимошенко попіаритись на тарифах

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман запропонував розглядати питання тарифоутворення та інформацію щодо корупції в уряді не в форматі тимчасових слідчих комісій
Depo.Влада
6 квітня 2015 16:31
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на брифінгу після погоджувальної ради, передає кореспондент depo.ua.

"Піднімалася низка важливих питань щодо тарифоутворення та заяв щодо корупції в уряді. З огляду на це я під завершення погоджувальної ради запропонував ідею, яка, розумію, буде підтримана усіма фракціями", - сказав Гройсман.

"Мова йде про те, що були наполягання створити ТСК, висновки яких не є важливими для врахування слідством або судом. Тобто фактично, це буде марною роботою", - додав він.

З іншого боку, додав Гройсман, профільній комітети, зокрема, з питань корупції та ЖКГ, не розглядатимуть питання щодо прозорості тарифів та корупції.

"Тому я запропонував, щоб в середу профільні комітети запросили всіх причетних до цих питань депутатів та представників уряду", - сказав він.

При цьому він не виключає, що після того, як будуть отримані висновки комітету можуть бути створені відповідні ТСК.

"Але це не є самоціллю", - сказав Гройсман.

Також він додав, що за результатами засідань комісії у п'ятницю можуть бути запрошені генпрокурор, міністр соцполітики та керівництво НКРЄ, яка відповідає за тарифоутворення.

Водночас голова комітету з питань корупції Соболєв повідомив, що засідання його комітету відбудеться в середу в 15.00 і запросив на нього представників уряду, екс-голову Держфінінспекції Гордієнка та журналістів.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко запропонувала створити ТСК у Раді з питань аналізу цін на житлово-комунальні послуги.