Гройсман назвав найважливіші сфери для законодавчого внормування

Кабінет Міністрів виступає за якнайшвидше ухвалення законів у сфері охорони здоров’я, приватизації, енергетики і демонополізації
Depo.Влада
4 серпня 2016 15:11
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю "Інтерфакс-Україна", передає depo.ua.

"Законопроектів, які ми б хотіли, щоб були ухвалені вже у вересні, кілька десятків. Що стосується подальших законодавчих ініціатив, то, безумовно, необхідно їх більше обговорювати з депутатами, щоб якісніше готувати законопроекти і знаходити найкраще рішення виникаючих проблем", - розповів прем’єр.

Він уточнив, що потрібні закони щодо майбутнього системи охорони здоров'я і процесу приватизації, який має бути відкритим.

"Ми хочемо позбавитися від тієї традиції, коли можновладці постійно паразитували на об'єктах державної власності. Адже це тягне за собою корупцію, виникнення олігархату, шкодить економіці. Нам також необхідно ухвалювати економічні закони, відходити від сировинної економіки, створювати додану вартість в Україні і ми можемо це робити. Нам потрібно чіткіше податкове адміністрування. Зміна законодавства по митниці, енергетиці", - додав Гройсман.

На його думку, сфера енергетики потребує демонополізації.

"Це дуже важливо, щоб створити хороші умови для розвитку ринку в цій сфері. Таких фундаментальних питань я можу назвати багато. Всі вони потребують обговорення та ухвалення. Звичайно, нам потрібна підтримка парламенту, фракцій, підтримка більшості, тому що без прийняття якісних законів домогтися швидких змін дуже складно. Важливо, щоб швидко робилися кроки, які абсолютно необхідні, як-то: дерегуляція, лібералізація, демонополізація, приватизація, створення нормального бізнес-клімату, поліпшення державного управління, розвиток електронних технологій. Де це стосується уряду - ми робимо це дуже швидко, де це стосується парламенту, то мені б це хотілося об'єднати зусилля і прискорити процес", - додав Гройсман.

Нагадаємо, що прем'єр вважає гарною співпрацю уряду з парламентом і президентом

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші