Гройсман назвав Квіташвілі аматором

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман вважає нинішнього міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі аматором, а не фаховим професіоналом у своїй справі
Depo.Влада
23 лютого 2016 00:02
ФОТО: depo.ua

Про це спікер Парламенту заявив у прямому ефірі "Свободи слова" на ICTV, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"У нас є міністр охорони здоров’я, який не здатний за більше ніж рік сказати українському суспільству про те, якою буде система охорони здоров’я... Якщо він не здатний - ну як можна сказати, що він відкликає свою заяву про відставку? Її треба було задовольнити - і хай він йде далі займається своєю роботою", - заявив Гройсман.

За словами спікера, міністр охорони здоров’я є аматором.

"І цей міністр, який не є професійним, який є аматором, який не може дати суспільству нічого - він залишається працювати в уряді. Мова йде не про міністра, мова йде про фахових якісних людей, які в своєму житті щось робили, можуть чітко сказати: я йду займатися позицією, наприклад, міністра охорони здоров’я, я вважаю, що охорона здоров’я буде виглядіти ось таким чином, ми зможемо отримати отакі медичні послуги тощо", - зазначив спікер ВР.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада