Гройсман озвучив головні ризики для України

Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман бачить один з головних ризиків для держави в частині наповнення дохідної частини державного бюджету
Depo.Влада
4 серпня 2016 15:12
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв`ю "Інтерфакс-Україна", передає depo.ua.

"Ризики є чималі, наприклад, щодо дохідної частини державного бюджету. Деякі засоби отримання доходу ще тільки на стадії реалізації - та ж спецконфіскація - ми зараз чекаємо, щоб президент делегував свою частину представників до наглядової ради Національного банку і НБУ прийняв рішення про передачу до держбюджету 38 млрд грн", - зазначив Гройсман.

При цьому він підкреслив, що якщо буде злагоджена робота парламенту, Кабміну і президента, то вдасться утримати інфляцію та курс національної валюти.

"Я думаю, що ми продовжимо взаємодію з Міжнародним валютним фондом. Розраховую, що ми зможемо отримати якусь валютну дерегуляцію. Думаю, у нас будуть всі підстави, щоб восени потихеньку починати кредитувати бізнес. Я оптимістично дивлюся в майбутнє і вважаю, що зараз ми знаходимося на дуже відповідальній точці: або ми підемо вперед і будемо розвиватися, прихильником чого я є, або популісти намагатимуться розхитувати ситуацію для того, щоб блокувати прийняття необхідних законів у парламенті, розігрувати карту тарифів, що вони вже сьогодні роблять", - сказав глава уряду.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада