Гройсман: Рада найближчим часом передасть громадам землі у власність

Найближчим часом Верховна Рада може дозволити передачу об'єднаним територіальним громадам всіх земель, які знаходяться в межах і поза межами населених пунктів цієї громади
Depo.Влада
4 квітня 2016 11:28
ФОТО: depo.ua
Гройсман: Рада найближчим часом передасть громадам землі у власність
Гройсман: Рада найближчим часом передасть громадам землі у власність

Про це в ефірі телеканалу "Україна" заявив спікер парламенту Володимир Гройсман, передає depo.ua.

"Зараз народні депутати України завершують подання закону, який ми напрацювали спільно, в якому буде передбачено, що на всі об'єднані територіальні громади буде повністю передано власність на всі землі, які знаходяться в межах і поза межами населених пунктів цієї громади. Раз. Це історичне рішення", - заявив Гройсман.

"І друга позиція – всі землі в неутворених громадах, тобто в необ'єднаних територіальних громадах, теж будуть передані в управління кожній сільській раді. Тобто сьогодні кожна сільська рада буде управляти в межах населеного пункту і поза межами населеного пункту своєю землею. Раніше за них це робили і зараз роблять чиновники Держкомзему колишнього, а зараз Держгеокадастру", - пояснив спікер Ради.

Він наголосив, що Рада "буквально за декілька тижнів має прийняти цей закон і передати в управління громадам землю". "Це рішення вже ухвалено в самому проекті закону, зараз депутати підпишуть і я буду дуже стрімко його проводити для прийняття рішень, тому що громади мають право управляти своїм ресурсом", - сказав Гройсман.

Після перезавантаження має бути створений уряд, орієнтований на результат. Цього чекають люди - не слів, а конкретних результатів у вирішенні проблем. Дві базові речі, які мають бути закладені в основу майбутньої коаліції та діяльності уряду - ефективна боротьба з корупційними схемами і неприпустимість популізму.Про стан переговорів щодо вирішення кризи та результати роботи парламенту на цьому тижні - у підсумковому інтерв'ю на телеканалі "Рада".

Опубликовано Volodymyr Groysman 1 апреля 2016 г.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада