Гройсман натякає, що Ляшко має взяти на себе відповідальність за теракт під Радою

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман закликає компетентні органи негайно розслідувати поранення правоохоронців біля Верховної Ради
Depo.Влада
31 серпня 2015 16:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу парламенту.

"Сьогодні скоєно злочин проти наших героїв, проти тих правоохоронців, які охороняли спокій і Верховну Раду", - підкреслив Гройсман.

За його словами, багато з цих людей були учасниками антитерористичної операції, воювали на Сході України.

На думку Гройсмана, повну відповідальність за те, що сталося, несуть не тільки ті, хто кинув гранату в мирних правоохоронців, а й ті, хто їх привів туди, хто закликав до непокори, і хто повинен нести політичну відповідальність за те, що сьогодні сталося.

"Я, як голова парламенту, вимагаю від правоохоронців негайно знайти винних, заарештувати і покарати кожного з них, а політичні діячі, які призвели до цього, повинні взяти на себе всю повноту відповідальності", - заявив Гройсман.

Він запевнив, що українські парламентарії зроблять все, щоб надати допомогу всім постраждалим.

Нагадаємо, сьогодні нардепи в першому читанні підтримали законопроект про внесення змін до Конституції в частині децентралізації.

Після цього під парламентом почалися сутички зі сльозогінним газом і в міліціонерів кинули бойову гранату. За попередніми даними МВС,  постраждали близько 100 правоохоронців. 

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua