Гройсман нашле перевірку в запорізький аеропорт, де щебінь злітає разом з літаками

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив направити перевірку в аеропорт Запоріжжя, щоб перевірити використання бюджетних коштів для ремонту злітної полоси 

Про це він заявив на засіданні парламенту, інформує Depo.ua.

"У минулому році в Запоріжжі ремонтувалася злітна смуга дл посадки літаків. Аеропорт стояв закритий близько двох місяців. У цьому році знову закривають аеропорт на ремонт злітної полоси. 20 млн грн знову. Скажіть мені будь ласка, хто такий таємний робить шкоду Україні...Після того, які відремонтували злітну смугу два літака зазнали незначних пошкоджень. Кожного разу, як злітає "Боїнг", підмітаємо щебінь. Розберіться, хто цементував, де вкрали гроші чи не вкрали", - звернувся до Гройсмана нардеп Вадим Кривохатько.

На це глава уряду зазначив, що аеропорт знаходиться в комунальнй власності. "У міського голови є дуже серйозні плани його реконструкції. Я вважаю, що повітряні ворота Запоріжжя дуже важливі. Переконаний, що регіон має отримати якісну злітну полосу, і аеровокзал тощо", - сказав Гройсман.

Він також пообіцяв направити в аеропорт групу фахівців державної будівельної інспекції для того, щоб перевірити якість використання бюджетних коштів, а за необхідності - провести фінансовий аудит.

Нагадаємо, капітальний ремонт злітно-посадкової смуги аеропорту в Запоріжжі планують провести в період 14 травня - 15 червня 2018 року. Водночас в Адміністрації аеропорту відзначають, що терміни виконання робіт можуть трохи зміститися.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Гройсман