Гройсман наполягає на змінах до закону про Кабмін

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за внесення змін до закону "Про Кабінет міністрів" задля розширення повноважень уряду

Про це він заявив під час конференції "Реформа державного управління: виклики і перспективи", передає Depo.ua із посиланням на "Укрінформ".

"Одне з головних завдань – це зміни системи управління. Зміна закону про Кабінет міністрів України. Це дасть нам абсолютно нові можливості та повноваження, інструментарій для того, щоб швидше реагувати на ті виклики, які у нас є. Більше працювати аналітично, формувати політики", – наголосив Гройсман.

Він зауважив, що якщо порівняти функціональні повноваження урядів України, Німеччини та Канади, то видно, що в українській державі система управління є неефективною.

"У нас немає можливості формувати по-справжньому політику, яку потім буде реалізована. У нас досі в законодавстві про Кабінет міністрів є невластиві функції. Наприклад, управління державними компаніями, проведення якихось інших речей, таких як закупівлі, які не мають бути притаманні державному сектору", – пояснив Гройсман.

Прем’єр-міністр вважає, що в Україні вкрай необхідно змінити систему законотворення.

"Оскільки у нас пишуться та схвалюються закони, я можу чітко сказати, що навряд чи ми будемо мобільними та якісними. На жаль, за рік-два-три ми робимо те, що можливо було зробити за один місяць. Ми просто втрачаємо час", – наголосив голова уряду.

Гройсман звернув також увагу на те, як швидко розвивається світ навколо, й закликав змінюватися на краще.

"Ми напрацювали разом із колегами з європейського парламенту необхідні зміни , що стосуються роботи українського парламенту, щоб законотворчість набула зовсім інших рис, більшої ефективності, якості, швидкості прийняття рішень", – підсумував він.

Нагадаємо, у Кабміні готують програму підтримки малих міст.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme