Гройсман наказав покарати охочих нажитися на ремонті доріг

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Державній фіскальній службі і Державній аудиторській службі перевірити ефективність використання коштів на ремонт доріг
Depo.Влада
25 липня 2016 17:53
ФОТО: depo.ua

Про це глава уряду заявив у понеділок під час робочої наради щодо стану виконання дорожніх робіт за участю віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона, голови Державної фіскальної служби Романа Насірова та голови Державної аудиторської служби Лідії Гаврилової, повідомляє depo.ua з посиланням урядовий портал.

"Я би хотів, щоби ми зараз ретельно зайнялися перевіркою тих обсягів робіт, які були зроблені", – зазначив Гройсман.

Прем’єр зауважив, що на дорожні роботу цьогоріч виділили 6,5 млрд грн, а загалом на ремонт доріг спрямували близько 19 млрд грн.

"Зараз потрібно відновлювати дорожнє господарство, і тут дуже важливо, щоби кожна гривня, що виділена на ці цілі, була ефективно використана", – наголосив прем’єр-міністр.

Гройсман зауважив, що дуже часто дорожні роботи – реконструкцію, будівництво, поточні ремонти доріг – використовували "для того, щоб на дорогах красти".

"Це є неприпустимим", – констатував він.

Серед зловживань прем’єр-міністр назвав непрозоре проведення тендерів на місцях, необ'єктивне завищення розцінок та обсягів робіт, переведення виділених коштів у готівку та їх розкрадання.

"Я би хотів, щоб зараз і аудиторська служба, і фіскальна служба дуже предметно зайнялися вивченням ситуації. Я би дуже хотів, щоби ви провели розслідування", – сказав Гройсман.

"І там, де є зловживання, я хочу знати прізвища, хто за цим стоїть, хто це "кришує", скільки коштів було витрачено неправильно і які збитки завдані держави. Якщо це є, ми маємо бути принциповими, і люди мають бути покарані покарання", – заявив Гройсман.

Прем’єр-міністр закликав інспекторів до безкомпромісності та чесності у виявленні зловживань, а також наголосив на необхідності забезпечення жорсткого контролю.

"Я буду розраховувати на вашу швидку роботу, щоб ми отримали перший результат і дали абсолютно чіткий сигнал усім, що від нас не сховаєшся. Я думаю, що у кожного є можливість ухвалювати об’єктивні рішення і робити сумлінно свою роботу", – зауважив Гройсман.

Нагадаємо, що  Кабінет Міністрів розгорнув програму ремонту доріг у 2016 році з кошторисом 19 млрд грн.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада