Гройсман наказав перевірити, як будували дороги у 2017 році

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман розпорядився перевірити якість побудованих останнім часом доріг

Про це він сказав на нараді з питань розвитку дорожнього господарства, передає Depo.ua з посиланням на Урядовий портал.

"Нам потрібно провести обстеження вже побудованих доріг і в разі потреби притягнути до відповідальності тих, хто виконав роботу неякісно", - сказав прем'єр.

Також Гройсман зажадав проконтролювати утримання місцевих доріг і питання використання ресурсів.

Прем'єр доручив керівництву Міністерства інфраструктури та Державного агентства автомобільних доріг "Укравтодор" максимально швидко провести всі необхідні підготовчі роботи, щоб уже в березні розпочати виконання плану будівництва та ремонту доріг.

"З настанням сезону треба почати серйозне будівництво, щоб забезпечити прорив у дорожній сфері. Також нам необхідно здійснити модернізацію і придбання нової техніки для будівництва й утримання доріг", - додав він.

За його словами, 2018 року загальний обсяг фінансування дорожніх робіт сягне рекордних 47 млрд грн. Інструментом управління в галузі стане Дорожній фонд, який зараз починає роботу.

2017 року обсяг ремонту доріг склав 2100 км, що стало найвищим показником за останні 5 років. План на 2018 рік - більш амбітний і враховує відновлення і будівництво і доріг місцевого значення, і доріг державного значення. Йдеться, перш за все, про коридор Go highway - проект будівництва дороги Львів - Тернопіль - Херсон - Одеса, що з'єднає західний кордон з портами України.

Поряд із цим впродовж наради домовилися опрацювати механізми стимулювання розвитку галузі дорожнього машинобудування - перш за все, в сегменті експлуатаційної техніки і техніки для утримання доріг.

Нагадаємо, з 1 січня починає роботу Дорожній фонд, завдяки чому автошляхова галузь отримає державне фінансування у сумі 33 мільярди гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна