Гройсман наказав Данилюку довести, що в нього немає офшорів

Міністр фінансів України Олександр Данилюк зобов’язаний публічно довести, що він не володіє офшорними компаніями за кордоном
Depo.Влада
15 квітня 2016 13:36
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час години запитань до нового уряду на пленарному засіданні Верховної Ради, передає depo.ua.

"Абсолютно підтримую, що кожен міністр повинен бути абсолютно відкритим, публічним і законослухняним, це дуже важливо. І я вважаю, що міністр фінансів повинен довести, а він давав пояснення з цього приводу, що коли він насправді володів (компаніями за кордоном) і має досвід роботи за кордоном – це правда, але зараз нічого подібного немає. І це його особиста відповідальність, і я вважаю, що це має бути абсолютно публічно і відкрито", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, що на 13 квітня з посиланням на дані сайту Companies In The UK, представник організації "Громадський контроль" Ігор Прохоренко повідомив, що тоді ще заступник голови Адміністрації Президента Олександр Данилюк зазначений як директор в двох фірмах Rurik Real Estate Investment Limited і CEE Investment & Advisory LLP, зареєстрованих в Лондоні. А 14 квітня лідер Радикальної партії Олег Ляшко звинуватив Данилюка у тому, що той має "два офшори". 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада