Гройсман: Ми відновимо серійне виробництво літаків на "Антонові"

Очільник уряду Володимир Гройсман заявив, що уряд знайде можливість фінансування налагодження серійного виробництва літаків корпорацією "Антонов"
Depo.Влада
29 листопада 2016 10:59
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час відвідання київського заводу "Авіант", передає Depo.ua.

"Антонов" має все, щоб з нуля робити літаки, які мають попит у світі. На жальт, розвиток "Антонова" стримувався, а наше завдання сьогодні – розвинути наші можливості. Ми знайшли фінансову підтримку. Я сьогодні проведу нараду, на якій ми визначимо, які фінансові механізми ми задіємо, щоб підняти у повітря українські літаки",- сказав Гройсман.

глава уряду також додав, що українські авіаперевізники мають закупити продукцію підприємства, інакше нею не зацікавляться за кордоном.

"Сьогодні пасажиропотік в Україні зростає  на 30%, але нашого виробництва літаків в країні – одиниці. По всім характеристикам цей літак є дуже якісним  - з точки зору комфорту, надійності в експлуатації , тому ми допоможемо вийти "Антонову" з того стану, де він зараз знаходиться . Ми маємо поставити літаки фірми на авіалінії України, ми зможемо продавати літаки закордон, коли самі будемо на них літати, тому ми маємо налагоджувати серійне виробництво", - підсумував він.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада