Гройсман: Ми відновимо серійне виробництво літаків на "Антонові"

Очільник уряду Володимир Гройсман заявив, що уряд знайде можливість фінансування налагодження серійного виробництва літаків корпорацією "Антонов"

Про це він заявив під час відвідання київського заводу "Авіант", передає Depo.ua.

"Антонов" має все, щоб з нуля робити літаки, які мають попит у світі. На жальт, розвиток "Антонова" стримувався, а наше завдання сьогодні – розвинути наші можливості. Ми знайшли фінансову підтримку. Я сьогодні проведу нараду, на якій ми визначимо, які фінансові механізми ми задіємо, щоб підняти у повітря українські літаки",- сказав Гройсман.

глава уряду також додав, що українські авіаперевізники мають закупити продукцію підприємства, інакше нею не зацікавляться за кордоном.

"Сьогодні пасажиропотік в Україні зростає  на 30%, але нашого виробництва літаків в країні – одиниці. По всім характеристикам цей літак є дуже якісним  - з точки зору комфорту, надійності в експлуатації , тому ми допоможемо вийти "Антонову" з того стану, де він зараз знаходиться . Ми маємо поставити літаки фірми на авіалінії України, ми зможемо продавати літаки закордон, коли самі будемо на них літати, тому ми маємо налагоджувати серійне виробництво", - підсумував він.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада