Гройсман: Медреформу можна провести і без міністра

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман натякнув, що нового міністра охорони здоров'я поки що не буде, а реформу галузі може провести виконуючий обов'язки
Depo.Влада
28 червня 2016 21:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Виконуючий обов'язки міністра сьогодні є. Перед ним стоять дуже жорсткі завдання - реформування сфери. Ряд рішень вже прийнято, дерегуляція ліків, наприклад. Зараз будуть рішення по реінбурсації, про диферентному ціноутворенні. Дуже гарне експертне рішення є з приводу самої реформи системи охорони здоров'я. Я думаю, що реформа медицини не безпосередньо пов'язана з присутністю чи відсутністю міністра або приставки в.о. Вона більше має на увазі те, що реально назріло. А назріли зміни, тому що система охорони здоров'я в дуже важкому стані ", - заявив Гройсман.

Нагадаємо, зараз посаду в.о. міністра займає Віктор Шафранський, який був заступником попереднього міністра Олександра Квіташвілі. Після звільнення Квіташвілі, який був відправлений у відставку разом з усім Кабміном Арсенія Яценюка, МОЗ залишився без керівника. Депутат Олексій Мушак говорив, що з посади міністра охорони здоров'я відмовилися 15 осіб.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада