Гройсман: Кожен українець щомісяця доплачував Тимошенко тисячу доларів

Глава Кабінету міністрів Володимир Гройсман заявляє, що через невигідний для України газовий контракт Тимошенко-Путін кожен українець переплачував за газ 1 тисячу доларів на місяць
Depo.Влада
8 липня 2016 11:09
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на брифінгу в парламенті, передає depo.ua.

"Державний газ за в 3-4 рази заниженою ціною скуповувався ділками, у тому числі і тими, хто присутній в парламенті, у тому числі і тими, хто сьогодні, можливо, блокував трибуну. І перепродавався українцям в 2-3 рази дорожче", – заявив глава уряду.

Гройсман також заявив, що завдяки газовому контракту з Росією, який передбачав базову ціну російського газу для України на рівні 450 доларів за 1000 кубометрів, "по кишенях розходилися 2-3 млрд доларів на рік".

"Я подивився декларацію Юлії Володимирівни Тимошенко. Вона сьогодні мешкає в будинку, по-моєму (площею) 500 квадратних метрів. По пільгових цінах на газ кожен місяць рядовий український громадянин доплачував їй (Тимошенко) за комунальні послуги і за газ одну тисячу доларів США. Це справедливість?" – обурився Гройсман. 

"Тобто хтось хоче повернути систему, при якій бідні платять за багатих? Уряд не підтримує такої тези", – наголосив прем`єр.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада