Гройсман: Конституційна комісія не завершує роботу

Конституційна комісія, яка була створена президентом України для напрацювання змін до основного закону, не завершила своєї роботи
Depo.Влада
9 липня 2015 11:27
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні під час парламентсько-громадської платформи заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Конституційна комісія, яка створена президентом, не завершила свою роботу. У нас є безліч питань, починаючи від трикутника влади і ліквідації як такого дуалізму влади в принципі, закладених в основу нашої Конституції, так і питання судової системи, так і питання прав людини", - заявив Гройсман.

При цьому він також зазначив, що Конституційна реформа не може тривати роками, а вже напрацьовані зміни стосуються лише найважливіших аспектів.

"Ми не можемо займатися роками напрацюваннями змін. Ми взяли все найкраще, що було і виділили те, що є сьогодні найважливіше для прийняття рішень", - зазначив Гройсман, підкресливши при цьому, що запропоновані зміни влаштовують громадян України з усіх регіонів, у тому числі і східних.

"Те, що напрацьовано нами, не влаштовує владу Російської Федерації", - додав він.

Читайте також: Популізм чи Конституція і реформи?

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.